Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

„SVEIKO SENĖJIMO PASLAUGŲ KOKYBĖS GERINIMAS JURBARKO RAJONE“

es zenkliukas

PROJEKTO KODAS: Nr. 08.1.3-CPVA-V-601-03-0017
PROJEKTO BŪSENA: Įgyvendinamas

PROJEKTO SANTRAUKA

Viešoji įstaiga Jurbarko ligoninė (toliau – VšĮ Jurbarko ligoninė) įgyvendina projektą Nr. 08.1.3-CPVA-V-601-03-0017 „Sveiko senėjimo paslaugų kokybės gerinimas Jurbarko rajone“ (toliau – Projektas), finansuojamą Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.3-CPVA-V-601 „Sveiko senėjimo paslaugų kokybės gerinimas“.

Projekto veiklų įgyvendinimo pradžia – 2020 m. gruodžio 1 d.
   Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga – 2023 m. kovo 30 d.
   Projekto vertė - 284 632,55 Eur, iš jų 241.937,67 Eur – Europos Sąjungos fondų lėšos, 42.694,88 Eur – Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.
   Projekto tikslas  - VšĮ Jurbarko ligoninėje teikiamų Geriatrijos dienos stacionaro paslaugų dėka pagerinti vyresnio amžiaus žmonių sveikatą, jų gyvenimo kokybę, didinti jų integraciją į visuomenę.
   Projekto uždavinys - VšĮ Jurbarko ligoninėje teikiamų geriatrijos dienos paslaugų dėka pagerinti vyresnio amžiaus žmonių sveikatą, jų gyvenimo kokybę, didinti jų integraciją į visuomenę.
   Projekto veiklos – patalpų remontas bei medicinos įrangos ir medicininių baldų, reikalingų senyvo amžiaus pacientų diagnostikai ir gydymui naujai steigiamame
Geriatrijos dienos stacionaro skyriuje ir konsultaciniame kabinete, įsigijimas. Numatoma suremontuoti dalį VšĮ Jurbarko ligoninės ketvirtajame aukšte esančių patalpų. Medicinos įrangos ir medicininių baldų poreikis nustatytas įvertinus trūkstamą įrangą geriatrijos dienos stacionaro paslaugų teikimui, taip pat įvertinus šiuo metu esamus vyresnio amžiaus pacientų aptarnavimo bei reabilitavimo trūkumus. Atsižvelgta į medicininių baldų poreikį 6 lovų skyriui, pagalbiniams kabinetams, paslaugų organizavimui reikalingoms patalpoms. Rengiant įrangos sąrašą, atkreiptas dėmesys į teisės aktų reikalavimus siekiant užtikrinti geriatrijos dienos stacionaro paslaugos kokybę., mažinant Slaugos skyriaus plotą. Iš viso bus suremontuota apie 319,65 kv. m.
Geriatrinių pacientų funkcinei būklei pagerinti bus teikiamos fizioterapinės procedūros (traumų ar ligų sukeltam skausmui, uždegimui mažinti, skatinti gijimą), todėl įsigyjama speciali įranga - kompresinės terapijos, transkutaninės elektrostimuliacijos ir kt. prietaisai galūnių pajėgumui lavinti ir stiprinti - kojų-rankų treniruoklis, dinamometras. Medicinos įranga - dubens dugno raumenų stimuliacijos aparatas, kūno pusiausvyros testavimo ir treniravimo sistema, pavyzdiniai virtuvės įrangos prietaisai, pavyzdinė vonios kambario įranga, pulsoksimetras, elektrokardiografijos aparatas, širdies defibriliatorius, aparatas disfagijai gydyti, neinvazinis šlapimo kiekio matuoklis ir kt., taip pat medicinos personalo vietinio iškvietimo sistema., medicininiai baldai.

ligonines nuotrauka2