Akušerė ginekologė Vilma Čepulienė

 Pirmadienis 8.00-12.00
 Antradienis 8.00-12.00
 Trečiadienis 8.00-12.00
 Ketvirtadienis 8.00-12.00
 Penktadienis 8.00-12.00

Chirurgas Mindaugas Eigėlis

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis 9.00 -14.00
 Penktadienis 9.00 -14.00

Chirurgas Vytautas Pėčelis

 Pirmadienis 9.00 -14.00
 Antradienis 9.00 -14.00
 Trečiadienis 9.00 -14.00
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Dermatovenerologė Vaida Laurynė

 Pirmadienis -
 Antradienis 9.00-17.00
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis -

Echoskopuotoja Regina Sabaliauskienė

 Pirmadienis 13.00-14.30
 Antradienis 13.00-14.30
 Trečiadienis 13.00-14.30
 Ketvirtadienis 13.00-14.30
 Penktadienis 13.00-14.30

Echoskopuotojas Dr. Saulius Rutkauskas

Spalio mėnesį dirbs 1 d., 8 d., 29 d.

 Pirmadienis  
 Antradienis  9.00-16.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Echoskopuotojas endoskopuotojas Jonas Petkinis

 Nedirbs spalio 28 -31 d.

 Pirmadienis 7.30-9.30
 Antradienis 7.30-9.30
 Trečiadienis 7.30-9.30
 Ketvirtadienis 7.30-9.30
 Penktadienis 7.30-9.30

Endokrinologas prof. Antanas Norkus

 Pirmadienis  9.00-14.00
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Endokrinologas Vytautas Dargis

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis   9.00-15.00

Endokrinologė Agnė Zakarauskienė

Nuo spalio 18 d. laikinai nedirbs

 Pirmadienis  
 Antradienis   8.30-14.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis   8.30-14.00

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jolanta Jokšienė

 Pirmadienis  9.00-14.30
 Antradienis  9.00-14.30
 Trečiadienis  9.00-14.30
 Ketvirtadienis  9.00-14.30
 Penktadienis  9.00-14.30

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Žaneta Sabaliauskaitė


 Pirmadienis 10.00-12.00
 Antradienis 10.00-12.00
 Trečiadienis 10.00-12.00
 Ketvirtadienis 10.00-12.00
 Penktadienis 10.00 -12.00

Gastroenterologė Asta Spudienė

 Laikinai nedirba

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Gastroenterologė Skirmantė Paškevičiūtė

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis 9.00-16.00 
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  -

Kardiologė Roma Pocienė

 Nedirbs spalio 24 d.

 Pirmadienis  8.00-13.00
 Antradienis  8.00-15.00
 Trečiadienis  8.00-15.00
 Ketvirtadienis  8.00-15.00
 Penktadienis  8.00-15.00

Logoterapeutė Ligita Naujokienė

 Pirmadienis 16.00-18.15
 Antradienis 16.00-18.15
 Trečiadienis 9.00-11.15
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

LOR gydytoja Jovita Karanauskienė

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-12.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Nefrologas Regimantas Orda

Spa;io  mėnesį dirbs 17, 24, 31 d.

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  8.30-14.00
 Penktadienis  

Neurologė Alina Diržiuvienė

 Nedirbs spalio 30 -31 d.

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis 1145 - 1300
 Ketvirtadienis 1145 - 1300
 Penktadienis  

Oftalmologė Ramutė Gliosienė

        

 Pirmadienis   8.00-14.00
 Antradienis   8.00-14.00
 Trečiadienis   8.00-14.00
 Ketvirtadienis   8.00-14.00
 Penktadienis   8.00-14.00

Ortopedas traumatologas Ali Khalil Chahine

 Pirmadienis  -
 Antradienis  9.00-14.00
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis 9.00-14.00

Ortopedas traumatologas Tomas Miliukas

 Nedirbs spalio 14 -25 d.

 Pirmadienis  9.00-17.00
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Ortopedė traumatologė Arijana Belskienė

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  9.00-14.00
 Penktadienis  9.00-14.00

Psichiatras Aivaras Šlekys

 Pirmadienis 10.00-12.00
 Antradienis 10.00-12.00
 Trečiadienis  9.00-11.00
 Ketvirtadienis  9.00-11.00
 Penktadienis 10.00-12.00

Psichiatrė Kristina Šukė

 Pirmadienis -
 Antradienis 9.00-15.00
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis -

Psichiatrė Viktorija Talandytė

 Pirmadienis 9.00-11.00
 Antradienis  -
 Trečiadienis 9.00-11.00
 Ketvirtadienis 9.00-11.00
 Penktadienis 9.00-11.00

Pulmonologė Audronė Juočienė

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  8.00-15.00
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Radiologė Zita Zdornovienė

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Urologas Titas Simaška

 lapkričio mėnesį nedirbs

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  9.00-13:00

Vaikų endokrinologė Sigita Kurklietienė

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis 14.00-16.00
 Penktadienis  

Vaikų kardiologė Aurelija Pukienė

 Dirbs spalio 28 d.

 Pirmadienis  12.00-17.00
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Vaikų ligų gydytojas

 

 Pirmadienis 9.00 -14.00
 Antradienis 9.00 -14.00
 Trečiadienis 9.00 -14.00
 Ketvirtadienis 9.00 -14.00
 Penktadienis 9.00 -14.00

Vaikų pulmonologė Natalija Dobrova

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis 8:30 - 14:00
 Penktadienis  -