Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

Akušerė ginekologė dr. Justina Kačerauskienė

 

 Pirmadienis -
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  10.07, 11.04    09.00-14.00 val.

Akušerė ginekologė Vilma Čepulienė, dirbs, nuo 09.14 (nedirbs 09.20,09.27,09.29,10.07)

 

 Pirmadienis 8.00-12.00
 Antradienis 8.00-12.00
 Trečiadienis 8.00-12.00
 Ketvirtadienis 8.00-12.00
 Penktadienis 8.00-12.00

Chirurgas Mindaugas Eigėlis

 

 Pirmadienis -
 Antradienis -
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis 8.00-14.00
 Penktadienis -

Chirurgas Vytautas Pėčelis

 

 Pirmadienis 8.00 -14.00
 Antradienis        -
 Trečiadienis 8.00 -14.00
 Ketvirtadienis       -
 Penktadienis  -

Chirurgė Aistė Rikterė

 Pirmadienis -
 Antradienis 8.00-14.00
 Trečiadienis -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis 8.00-14.00

Echoskopuotoja Regina Sabaliauskienė, nedirbs 10.14

 

 Pirmadienis 13.00-14.30
 Antradienis 13.00-14.30
 Trečiadienis 13.00-14.30
 Ketvirtadienis 13.00-14.30
 Penktadienis 13.00-14.30

Echoskopuotojas Dr. Saulius Rutkauskas


 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis 09.22 9.00-16.00 val.
 Penktadienis  

Echoskopuotojas endoskopuotojas Jonas Petkinis

 

 

 Pirmadienis 7.30-9.30
 Antradienis 7.30-9.30
 Trečiadienis 7.30-9.30
 Ketvirtadienis 7.30-9.30
 Penktadienis 7.30-9.30

Endokrinologas prof. Antanas Norkus, nedirbs 10.07

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  9.00-14.00

Endokrinologė Agnė Zakarauskienė, dirbs nuo 09.26

 Pirmadienis  10.00-15.00
 Antradienis  10.00-15.00
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Endoskopuotoja Julija Ožemlauskienė

 

 Pirmadienis 08.22, 08.29, 09.05, 10.00-14.00 val.
 Antradienis  09.06, 10.00-14.00 val.
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Jolanta Jokšienė, nedirbs 09.19

 Pirmadienis  9.00-14.30
 Antradienis  9.00-14.30
 Trečiadienis  9.00-14.30
 Ketvirtadienis  9.00-14.30
 Penktadienis  9.00-14.30

Fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytoja Žaneta Sabaliauskaitė, nedirbs 09.22-09.23


 Pirmadienis 10.00-12.30
 Antradienis 10.00-12.30
 Trečiadienis 10.00-12.30
 Ketvirtadienis 10.00-12.30
 Penktadienis 10.00-12.30

Gastroenterologė Asta Spudienė, nedirbs 10.06,10.07, 10.13, 10.14

 

 Pirmadienis 8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Kardiologė Roma Pocienė, nedirbs 09.19-09.20

 

 Pirmadienis  8.00-13.00
 Antradienis  8.00-15.00
 Trečiadienis  8.00-15.00
 Ketvirtadienis  8.00-15.00
 Penktadienis  8.00-15.00

Logoterapeutė Laima Dieninė

 

 Pirmadienis  08.30-14.00
 Antradienis  08.30-14.00
 Trečiadienis  08.30-14.00                  
 Ketvirtadienis  08.30-14.00
 Penktadienis  08.30-14.00

LOR gydytoja Jovita Karanauskienė

 

 

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-12.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Nefrologas Regimantas Orda, nedirbs 09.20-10.06

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  9.00-15.00
 Penktadienis  

Neurologė Alina Diržiuvienė, dirbs nuo 08.11

 

 Pirmadienis 8.30-13.00 
 Antradienis 8.00-11.30
 Trečiadienis 8.00-10.00
 Ketvirtadienis 8.00-11.30
 Penktadienis  8.00-13.00 

Oftalmologė Ramutė Gliosienė

 

 Pirmadienis   8.00-14.00
 Antradienis   8.00-14.00
 Trečiadienis   8.00-14.00
 Ketvirtadienis   8.00-14.00
 Penktadienis   8.00-14.00

Ortopedas traumatologas Matas Nenartėnas

 Pirmadienis  -
 Antradienis 9.00-13.45
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis Spalio mėn. 9.00-13.45

Ortopedas traumatologas Tomas Miliukas

 

 Pirmadienis  9.00-13.20
 Antradienis -
 Trečiadienis Rugsėjo mėn.  9.00-13.20
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  

Ortopedė traumatologė Arijana Belskienė, nedirbs nuo 09.22-09.23

 

 

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis Spalio mėn. 9.00-14.00
 Ketvirtadienis  9.00-16.00
 Penktadienis Rugsėjo mėn.   9.00-14.00

Psichiatrė Karolina Jablonskytė

 

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis 8.30-16.30
 Penktadienis  -              

Pulmonologė Audronė Juočienė, nedirbs 09.14

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Radiologė Zita Zdornovienė

 Pirmadienis  8.00-14.00
 Antradienis  8.00-14.00
 Trečiadienis  8.00-14.00
 Ketvirtadienis  8.00-14.00
 Penktadienis  8.00-14.00

Urologas Giedrius Skulčius dirbs trečiadieniais 08.24, 08.31 9.00-14.00 val.

 

 Pirmadienis 9.00-14.00 (nedirbs)
 Antradienis
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  -

Urologas Kristijonas Jokūbonis, nedirbs 09.12-09.19

 

 Pirmadienis  13.00 - 16.00
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis  -
 Penktadienis  -

Vaikų endokrinologė Sigita Kurklietienė

 

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis 14.00-16.00
 Penktadienis  

Vaikų gastroenterologė Julija Ožemlauskienė

 

 Pirmadienis 08.12, 08.22, 08.29, 09.05,    08.00 -10.00 val.
 Antradienis 09.06, 8.00 - 10.00 val.
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis -
 Penktadienis  -

Vaikų kardiologė Aurelija Pukienė, dirbs 09.26,10.10,10.24

 

 Pirmadienis  12.00-16.00
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  

Vaikų ligų gydytojas

 

 Pirmadienis 9.00 -14.00
 Antradienis 9.00 -14.00
 Trečiadienis 9.00 -14.00
 Ketvirtadienis 9.00 -14.00
 Penktadienis 9.00 -14.00

Vaikų neurologė Lingvita Gumbelevičienė, dirbs 09.18, 10.16

 

 Pirmadienis  
 Antradienis  
 Trečiadienis  
 Ketvirtadienis  
 Penktadienis  
Šeštadienis  
Sekamdienis  10.00-16.45

Vaikų pulmonologė Natalija Dobrova

 Pirmadienis  -
 Antradienis  -
 Trečiadienis  -
 Ketvirtadienis 09.01, 9:00-13:00 val.
 Penktadienis  -