Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

Radiologijos skyrius

Skyriaus vedėja radiologė Zita Zdornovienė
Vyresnioji radiologijos technologė Janina Bacevičienė
Telefonas (8 447) 74155; mobilus telefonas +370 65863630

Patekimas į Radiologijos skyrių neįgaliems ir visiems asmenims galimas per pagrindinį ligoninės pastato įėjimą, virš kurio pakabinta mėlyna nuoroda ""Konsultacinė poliklinika". Sudėtingesniais atvejais galima patekti per Priėmimo-skubios pagalbos skyrių, esantį kairėje pastato pusėje. 

Radiologijos kabinete įrengti 2 modernūs skaitmeniniai  rentgeno aparatai PHILIPS DIGITAL DIAGNOST C90

kilnojamas skaitmenizuotas rentgeno aparatas JOLLY (darbui skyriuose)

kilnojamas skaitmeninis rentgeno aparatas ZIEHM 8000 su C lanku (darbui operacinėje).

Radiologinis tyrimas dėl ligos ir profilaktinis ištyrimas atliekamas tik turint gydytojo siuntimą darbo dienomis 8.00-14.00. Dėl būtinosios pagalbos rentgenogramos atliekamos visą parą. Prieš tyrimą ambulatorinėje kortelėje pacientas privalo pasirašyti sutikimą, kad yra supažindintas apie spinduliuotės poveikį sveikatai ir sutinka tirtis. Vaikų iki 16 m. ištyrimo atveju pasirašo tėvai arba globėjai. 

Pacientams, skubios pagalbos atveju, kuriems reikalingas radiologinis tyrimas ir vaikai iki 16 metų priimami be eilės. Vaikai turi būti lydimi tėvų arba globėjų. 

Paciento pageidavimu rentgenogramos įrašytos į USB laikmeną (kaina 4,92 Eur, keičiasi nuo įsigytos laikmemnos kainos), už kurias sumokama ligoninės kasoje.