Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius

Skyriaus vedėjas vidaus ligų gydytojas Česlovas Jonas Siaurusaitis

Gydytojai -   Agnė Yahiaoui, Rūta Lukšienė, Irena Požėlaitė

Vyresnioji slaugytoja Lilija Bastienė

Telefonas (8 447) 74 156

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pastatas yra šalia pagrindinio ligoninės korpuso, iš dešinės pusės. Patekimas į skyrių neįgaliems ir visiems asmenims galimas per pagrindinį įėjimą pastato centre, virš kurio pakabintas mėlyna nuoroda "Palaikomojo gydymo ir slaugos skyrius". Skyriuje yra WC, pritaikyti neįgaliesiems.

Pacientai stacionarizuojami  planine tvarka, pateikus:

  • šeimos  arba   gydytojo specialisto siuntimą (forma 027/a),
  • asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (Lietuvos Respublikos piliečio pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą).

2005 m. įkurtame palaikomojo gydymo ir slaugos skyriuje kartu su gydytojais dirba bendros praktikos slaugytojos, pagalbinis personalas, socialinė darbuotoja. Skyriuje yra teikiamos stacionarinės pirminio lygio palaikomojo gydymo ir slaugos, kineziterapijos paslaugos. Pacientams, sergantiems lėtinėmis ligomis, neįgaliesiems, kai pagalba namuose negalima arba neefektyvi, ir kada yra netikslingas gydymas ar reabilitacija specializuotuose skyriuose, gydymas apmokamas iki 120 dienų per metus.
Į palaikomojo gydymo ir slaugos skyrių pacientai stacionarizuojami šeimos ar kito gydytojo specialisto siuntimu, kai yra nustatyta aiški galutinė diagnozė ir nereikalingas papildomas ištyrimas. Siuntime nurodoma diagnozė, anamnezė, atlikti tyrimai (kraujo, šlapimo, EKG, krūtinės ląstos rentgenograma ir kt.). Susirgus kitomis ligomis, pacientus konsultuoja gydytojas specialistas, esant būtinybei, jie perkeliami į kitą Jurbarko ligoninės skyrių ar asmens sveikatos priežiūros įstaigą. Esant indikacijoms pacientai konsultuojami gydytojo reabilitologo ir gali būti nukreipiami reabilitaciniam gydymui.
Pageidautina išankstinė pacientų registracija telefonu 74156.
Gydymosi laikotarpiu pacientams nemokamos specialiųjų transporto išlaidų, priežiūros ir slaugos poreikių pašalpos.
Pasibaigus 120 dienų laikotarpiui, nesant galimybės pacientą slaugyti namuose, pacientams gali būti teikiamos mokamos paslaugos ( žr."Mokamų paslaugų kainynas").
2012 m. baigti palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus rekonstrukcijos darbai,  įsigyta moderni medicininė įranga (finansuojama iš ES struktūrinių fondų lėšų).