Registruokitės pas gydytojus:  Telefonu  Internetu

LT  |  EN

Registracija pas gydytoją

Darbo laikas

Konsultacinės poliklinikos darbo laikas:
Pirmadienį-penktadienį 7.00-17.00 val.

Klinikinės diagnostikos laboratorija: 0-24 val.
Radiologijos skyrius: 0-24 val.

SVARBI INFORMACIJA PACIENTAMS

Jurbarko ligoninėje kartą per mėnesį pacientes konsultuoja gydytoja akušerė ginekologė Justina Kačerauskienė. Gydytoja 2008 m. baigė Kauno medicinos universitetą, 2016 m. įgijo gydytojo akušerio ginekologo kvalifikaciją, 2019 m. apsigynė daktaro disertaciją ir įgijo medicinos mokslų daktaro laipsnį. Pasirinkta gydytojo profesija - tai tuo pačiu ir darbas, ir gyvenimo būdas, ir kasdienė galimybė padėti pacientėms.

dr._J._Kačerauskienė_003.jpegDr. J. Kačerauskienė specializuojasi uroginekologijos srityje, apimančia lyties organų iškritimą bei šlapinimosi sutrikimus. Jurbarko ligoninėje gydytoja konsultuoja pacientes dėl uroginekologinės ir bet kurios kitos ginekologinės patologijos, skiria konservatyvų gydymą medikamentais ir kitomis priemonėmis, nesant gydymo efekto  naudodama šiuolaikinę aparatūrą atlieka histeroskopines, laparoskopines ar kitas operacijas.

Jurbarko ligoninėje kiekvieną dieną pacientes konsultuoja gydytoja akušerė - ginekologė Vilma Čepulienė. Gydytoja 1995 m. baigė Kauno medicinos universitetą, 2000 m. įgijo gydytojo akušerio ginekologo kvalifikaciją.

V.Cepuliene_koreg.jpg  Gydytoja V. Čepulienė diagnozuoja ir gydo mažojo dubens uždegimines ligas, makšties uždegimus, įvairius kraujavimus iš gimdos, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, polipus. Atlieka ir vertina tyrimus: ginekologines echoskopijas (pilviniu ir vaginaliniu davikliu), vaisiaus echoskopijas, onkocitologinius tyrimus. Atlieka ginekologines procedūras: kontraceptinės spiralės įvedimas/pašalinimas, kontraceptinio implanto įvedimas/ pašalinimas. Taip pat ligoninės stacionare atlieka ginekologines operacijas ir procedūras: abrazijas, konizacijas, cistų atvėrimą, polipų šalinimą.

Esant akušerio ginekologo konsultacijos poreikiui Jurbarko ligoninėje reikia atlikti išankstinę registraciją internetu, telefonu (8 447) 72 534 arba atvykti į Konsultacinę polikliniką. Būtina turėti siuntimą Formą Nr. 027/a arba E027. Gydytoja akušerė ginekologė dr. J. Kačerauskienė konsultuoja 1 k./mėn (kintantis grafikas),  gydytoja akušerė ginekologė V. Čepulienė konsultuoja kasdien 8.00-12.00 val.

______________________

DĖMESIO! ATNAUJINTOS AMBULATORINĖS PSICHIATRIJOS PASLAUGOS!
Konsultacinėje poliklinikoje kiekvieną ketvirtadienį gydytoja psichiatrė Karolina Jablonskytė konsultuoja pacientus, turinčius psichinės sveikatos sutrikimų.  Reikalinga išankstinė registracija ir siuntimas F027.
 ______________________

Jurbarko ligoninės patalpose rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones, dezinfekuoti rankas.
______________________
PACIENTŲ LANKYMO TVARKA NUO GEGUŽĖS 5 D.:

• Lankyti pacientus gali asmenys, neturintys ūmių kvėpavimo takų infekcijų simptomų (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas). Prieš patekdami į ligoninės skyrių ir išeidami iš jo, lankytojai turi dezinfekuoti rankas.
  • Pacientus lankantys asmenys, privalo dėvėti medicinines kaukes arba respiratorius.    Medicininė 3-jų sluoksnių vienkartinė veido kaukė, steriliame įpakavime (10  vnt) | FarmaPlius.lt
  • Kaukių leidžiama nedėvėti neįgalumą turintiems asmenims, kurie dėl savo sveikatos būklės kaukių dėvėti negali ar jų dėvėjimas gali pakenkti asmens sveikatos būklei. Daugiavietėje palatoje vienu metu gali būti lankomas ne daugiau nei vienas pacientas.
  • Pacientus skyriuose aplankyti galima 10-14 val. ir 16-19 val.
  • Reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje gulintys pacientai gali būti lankomi tik išimtinais atvejais, leidus skyriaus vedėjui arba budinčiam gydytojui.
  • Pacientai, sergantys COVID-19 liga, gripu ar kitomis pavojingomis užkrečiamomis ligomis ir stacionarizuoti izoliacinėse palatose, nelankomi, išskyrus gydančio gydytojo leidimu. Jiems gali būti perduoti siuntiniai.

Nuo 2022 m. gegužės 2 d.  neteikiamos Karščiavimo klinikos paslaugos.

Kokybės politika

MŪSŲ TIKSLAS – teikti kokybiškas pacientų bei jo artimųjų lūkesčius atitinkančias asmens sveikatos priežiūros paslaugas, racionaliai naudojant visus turimus išteklius,  užtikrinant paslaugų atitikimą nustatytiems reikalavimams, patikimumą, etiškumą, rezultatyvumą, efektyvumą, tęstinumą, saugumą.

MŪSŲ ĮSIPAREIGOJIMAI :

• Laikytis visų, su įstaigos veikla susijusių teisinių ir kitų reikalavimų;
  • Sistemingai kelti visų lygių darbuotojų kvalifikaciją, tobulinti paslaugų kokybę, diegti naujoves, panaudoti mokslo laimėjimus;
  • Užtikrinti pacientams teikiamų paslaugų saugumą, darbo aplinkos saugumą darbuotojams;
  • Pagal pareigas ir kompetenciją užtikrinti kiekvieno darbuotojo atsakomybę už savo darbo kokybę;
  • Operatyviai valdyti neatitiktis, nepageidaujamus įvykius, numatyti prevencijos veiksmus jų šalinimui;
  • Peržiūrėti, analizuoti, nuolat tobulinti įstaigoje įdiegtą sveikatos priežiūros paslaugų kokybės vadybos sistemą, atitinkančią LST EN ISO 9001:2015 standarto reikalavimus.

MŪSŲ VIZIJA – tapti konkurencinga įstaiga asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimo sektoriuje, prisitaikant prie nuolat kintančių sąlygų, užtikrinant precizišką nepriekaištingą klientų aptarnavimo kokybę.