SVARBI INFORMACIJA PACIENTAMS

INFORMACIJA DĖL PASLAUGŲ TEIKIMO

1.Nuo 2020 m. spalio 27 d. stabdomas viešosios įstaigos Jurbarko ligoninės planinių stacionarinių paslaugų ir naujų ambulatorinių (išskyrus stacionarinės ir ambulatorinės reabilitacijos paslaugas) asmens sveikatos priežiūros paslaugų teikimas.
2. Skubi medicininė pagalbą bus teikiama Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje.
3.Suaugę nekarščiuojantys ir Covid-19 ligos simptomų neturintys (neigiami testų atsakymai) asmenys po ištyrimo stacionariniam gydymui bus nukreipiami į VšĮ Šakių ir VšĮ Raseinių ligonines.
Vaikai, kuriems reikalingas stacionarinis gydymas, po ištyrimo Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje, bus nukreipiami į VšĮ Šakių, VšĮ Raseinių ligonines arba LSMU Kauno ligoninės Vaikų ligų skyrių, adresu Hipodromo g. 13, Kaunas.
Psichinėmis ligomis sergantys pacientai nukreipiami į LSMU Kauno ligoninės Psichiatrijos klinikos Aleksoto sektorių, adresu DAriaus ir Girėno g. 48, Kaunas.
4. Karščiuojantys ir Covid-19 ligos simptomų turintys pacientai bus priimami Priėmimo-skubios pagalbos skyriuje ir po ištyrimo pagal atitinkamą patologiją nukreipiami tolimesniam gydymui:
4.1. patvirtinus vidutinio sunkumo Covid-19 ligą pacientai bus gydomi viešojoje įstaigoje Jurbarko ligoninėje;
4.2. įtariant lengvos formos Covid-19 ligą, dėl kurios nereikalingas stacionarinis gydymas, pacientai iš Priėmimo-skubios Pagalbos skyriaus bus išleidžiami izoliuotis namuose iki tyrimo dėl Covid-19 ligos atsakymo;
4.3. esant neigiamam tyrimo atsakymui dėl Covid-19 ligos pacientai bus nukreipiami kitą gydymą įstaigą.
5. Konsultacinėje poliklinikoje pacientams paslaugos teikiamos nuotoliniu būdu.

Pacientų lankymas draudžiamas!!!

Išimties atvejais lankymas gali būti leidžiamas gydytojo sprendimu.

Siuntinius pacientams galima pristatyti kasdien 10.00-12.00 val. prie vidinio Konsultacinės poliklinikos įėjimo, po darbo valandų ir savaitgaliais – 10.00-12.00 val. ir 17.00-19.00 val. į Priėmimo-skubios pagalbos skyrių.

Palaikomojo gydymo ir slaugos skyriaus pacientams siuntiniai pristatomi kasdien 11.00-13.00 val. prie palaikomojo gydymo ir slaugos pastato centrinių durų.

Gerbiami pacientai, pacientų lankytojai,

Įstaigos patalpose privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (kaukes, respiratorius), dezinfekuoti  rankas!!!